VÝPREDAJ ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU S HOBBI KARTOU

Celkovo 1 položiek 12 z 528

 • Lehátko ZWC-52, 194cm - šedé
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Polohovacie lehátko so stabilnou kovovou kostrou šedej farby. Sedák a oporná plocha je z textílie. Ležadlo je polohovateľné. Je vhodné do záhrady i na terasu. Parametre: kovové lehátko polohovacie s textilu 2 x 1.
  Bez DPH: 74,92 € Cena s DPH: 89,90 €
 • Lehátko ZWC-52, 194cm - hnedé
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Polohovacie lehátko so stabilnou kovovou kostrou antracitovej farby. Sedák a oporná plocha je z textílie. Ležadlo je polohovateľné. Je vhodné do záhrady i na terasu. Parametre: kovové lehátko polohovacie s textíliou 2x1
  Bez DPH: 74,92 € Cena s DPH: 89,90 €
 • Lehátko ZWC-52, 194cm - čierne
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Lehátko ZWC-52 čierne.Polohovacie lehátko so stabilnou kovovou kostrou antracitovej farby. Sedák a oporná plocha je z textílie. Ležadlo je polohovateľné. Je vhodné do záhrady i na terasu.
  Bez DPH: 74,92 € Cena s DPH: 89,90 €
 • Lehátko ZWC-52, 194cm - zelené
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! TOVAR JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA 0901 726 130 ALEBO MAILOM NA WEBINFO@HOBBI.SK Na objednaný tovar sa nevzťahuje akcia. Polohovacie lehátko so stabilnou kovovou kostrou antracitovej farby. Sedák a oporná plocha je z textílie. Ležadlo je polohovateľné. Je vhodné do záhrady i na terasu. Parametre: kovové lehátko polohovacie s textíliou 2x1.
  Bez DPH: 74,92 € Cena s DPH: 89,90 €
 • Lehátko Ratan ZWF-79, 182cm
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Lehátko ratan ZWF-79 , hnedé. Ratanové záhradné ležadlo pre príjemne strávený relax na záhrade. Vhodné aj na terasy a do zimnej záhrady. Kovová konštrukcia opletená plochým umelým ratanom hnedej farby. Max. nosnosť: 100 kg.
  Bez DPH: 124,92 € Cena s DPH: 149,90 €
 • Lehátko Luisa 193cm
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Lehátko LUISA. Stabilné polohovacie záhradné lehátko z lakovaného borovicového dreva. FSC certifikácia - zaručuje kvalitu použitého materiálu.
  Bez DPH: 133,25 € Cena s DPH: 159,90 €
 • Lehátko ZWC-78, 194cm - šedé
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! TOVAR JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA 0901 726 130 ALEBO MAILOM NA WEBINFO@HOBBI.SK Na objednaný tovar sa nevzťahuje akcia. Záhradné lehátko je vyrobené z hliníka sa sieťovinovým výpletom - pre príjemný odpočinok na vašej záhrade či pri bazéne. Hliníkové lehátko polohovacie s textíliou 2x.
  Bez DPH: 99,92 € Cena s DPH: 119,90 €
 • Lehátko ZWC-78, 194cm - hnedé
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! TOVAR JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA 0901 726 130 ALEBO MAILOM NA WEBINFO@HOBBI.SK Na objednaný tovar sa nevzťahuje akcia. Polohovacie lehátko so stabilnou kovovou kostrou šedej farby. Sedák a oporná plocha je z textílie. Ležadlo je polohovateľné. Je vhodné na záhrady i terasy. Parametre: kovové lehátko polohovacie s textíliou 2x1.
  Bez DPH: 99,92 € Cena s DPH: 119,90 €
 • Lehátko Angela 190cm
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! TOVAR JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA 0901 726 130 ALEBO MAILOM NA WEBINFO@HOBBI.SK Na objednaný tovar sa nevzťahuje akcia. Lehátko ANGELA . Polohovateľné lehátko ANGELA je veľmi pekne prepracované ležadlo vhodné na každú záhradu alebo terasu. Ležadlo je možné nakloniť do 6-tich rôznych polôh, vr. úplne vodorovnej. Je vyrobené z hliníka a kvalitnej textílie (4x4 mm) + podrúčky POLYWOOD v teakovej farbe.
  Bez DPH: 149,92 € Cena s DPH: 179,90 €
 • Lehátko Pacific 197cm - antracit
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! TOVAR JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA 0901 726 130 ALEBO MAILOM NA WEBINFO@HOBBI.SK Na objednaný tovar sa nevzťahuje akcia. Lehátko PACIFIC antracit. Je elegantné a pohodlné plážové lehátko v prevedení imitácie ratanu. Pre lepší komfort je lehátko vybavené polohovacím operadlom. Je vyrobené z odolného polypropylénu. Tento produkt sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Čistenie vlhkou handričkou vlažnou vodou so saponátom.
  Bez DPH: 141,58 € Cena s DPH: 169,90 €
 • Lehátko Atlantic 197cm - antracit
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Lehátko ATLANTIC antracit. Lehátko z umelého ratanu v zaujímavom modernom prevedení. Možnosť polohovať operadlo pre ešte väčší relax. Farba lehátka: antracit.
  Bez DPH: 116,58 € Cena s DPH: 139,90 €
 • Lehátko Aneta 193cm - tmavo-hnedé
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Stabilné polohovacie záhradné ležadlo v tmavo hnedej farbe z lakovaného borovicového dreva.
  Bez DPH: 133,25 € Cena s DPH: 159,90 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5