Hojdačky

Celkovo 1 položiek 12 z 44

 • Hojdačka antila bez konštrukcie
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Hojdačka Antila bez konštrukcie ( iba závesná časť)
  Bez DPH: 290,83 € Cena s DPH: 349,00 €
 • Hojdačka Hollywood - šedá
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! TOVAR JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA 0901 726 130 ALEBO MAILOM NA WEBINFO@HOBBI.SK NA OBJEDNANÝ TOVAR SA NEVZŤAHUJE 50% ZĽAVA. Táto záhradná hojdačka má atraktívny moderný dizajn a je ideálna na záhradu či terasu. Konštrukcia je kovová, látka z polyesteru, sedadlo Textilen. Výhodou je praktická, naklápacia strieška, ktorá poslúži ako tienidlo.
  Bez DPH: 208,25 € Cena s DPH: 249,90 €
 • Strieška k hojdačke Eden - zelená
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! TOVAR JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA 0901 726 130 ALEBO MAILOM NA WEBINFO@HOBBI.SK Na objednaný tovar sa nevzťahuje akcia. Pokiaľ budete mať niekedy pocit, že Vaše podušky, sedáky, striešky na Vašej hojdačke už nie sú to čo bývali, máme pre Vás riešenie. S náhradným príslušenstvom bude Vaša hojdačka stále vyzerať, ako keby ste ju práve priviezlo z obchodu. Náhradná strecha k hojdačke Eden= pre modelové rady Eden, Zhotovená z pevného odolného materiálu. Ľahká výmena starej strechy za novú. Farebné prevedenie v zelenej.
  Bez DPH: 37,49 € Cena s DPH: 44,99 €
 • Poduška + strieška k hojdačke Adelaida
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Náhradná poduška a strieška k hojdačke Adelaida. Rozmer podušky je 184x103cm ( hĺbka sedu 50cm a výška opierky 53cm). Rozmer striešky je 185x107cm. Súprava je dodávaná v zelenej farbe.
  Bez DPH: 83,25 € Cena s DPH: 99,90 €
 • Závesná hojdačka Antila
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50 EUR !!! AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI, VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Sladké leňošenie počas horúcich letných dní nemusí byť iba snom. Záhradná hojdačka Antila Vás poteší nielen elegantným vzhľadom, ale aj kvalitným spracovaním, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Hojdačka je vyrobená z oceľových trubiek s povrchovou úpravou. Kôš je vypletený kvalitným umelým ratanom. Ak si chcete odložiť knihu, alebo nápoj, poslúžia Vám odkladacie vrecká v podrúčkach na oboch stranách. Vankúše sú vyrobené z kvalitného vodoodpudivého polyesteru v sivej farbe o hrúbke cca 10 cm. Hojdačka je určená pre jednu osobu a jej nosnosť je 120 kg.
  Bez DPH: 415,83 € Cena s DPH: 499,00 €
 • Závesná hojdačka Gibara
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50 EUR !!! AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI, VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Elegantná závesná hojdačka je vyrobená z ocelovej konštrukcie s povrchovou úpravou, ktorá zaručuje dlhú životnosť konštrukcie. Je vypletená kvalitným PE ratanom .
  Bez DPH: 290,83 € Cena s DPH: 349,00 €
 • Húpacie závesné lehátko - farebné
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Záhradné hojdacie kreslo na záhradu, terasu, balkón aj k bazénu. Róbustný oceľový rám - odolný voči korózií. Vodeodolná tkanina - rýchloschnúci polyester - 5cm hrúbka madraca.
  Bez DPH: 13,32 € Cena s DPH: 15,99 €
 • Zahradná hojdačka Stripy II
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50 EUR !!! AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI, VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Kovová konštrukcia hojdačky je ošetrená práškovým lakovaním. Hojdačka je vyrobená v zelenom prevedení.
  Bez DPH: 66,58 € Cena s DPH: 79,90 €
 • Strieška na hojdačku
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50 EUR !!! AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY, VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Strieška na hojdačku, farba tmavo zelená.
  Bez DPH: 10,82 € Cena s DPH: 12,99 €
 • Záhradná hojdačka Rivera green
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Záhradná hojdačka / lôžko RIVERA, dark green. Záhradná húpačka/lôžko RIVERA s kovovou konštrukciou , ktorá je ošetrená práškovou farbou je vhodná do každej záhrady. Farebne splýva s prostredím - tmavo zelená farba. Hojdačka je dodávaná s poduškou.
  Bez DPH: 249,92 € Cena s DPH: 299,90 €
 • BOGOTA závesné kreslo
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI, VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Najnovší módny trend nielen v oblasti záhradného nábytku, ale v interiérovom svete je nábytok z umelého ratanu. Aj keď sa umelý ratan podobá prírodnému, je omnoho odolnejší. Všeobecne je možné povedať, že je pružnejší a je menej pravdepodobné, že sa poničí. Luxusný polyratanový nábytok má skutočne veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, jednacie miestnosti a ďalšie komerčné i bytové priestory. Nemusíte nič skladať ani montovať. nábytok je okamžite pripravený na používanie. Nábytok z umelého ratanu je funkčný, variabilný a je s ním zábava žiť a užívať si ho.. Luxusné závesné kreslo z kvalitného umelého ratanu, ktorý odoláva UV žiareniu a teplote od +50°C do -10°C. Hliníková konštrukcia je opletená guľatým 16mm polyratanom.
  Bez DPH: 399,17 € Cena s DPH: 479,00 €
 • Hojdačka ZW 6119 - lemon
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! TOVAR JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA 0901 726 130 ALEBO MAILOM NA WEBINFO@HOBBI.SK NA OBJEDNANÝ TOVAR SA NEVZŤAHUJE 50% ZĽAVA. Záhradná hojdačka ZW 6119 lemon je hojdačka v modernom dizajne. Konštrukcia hojdačky je z oceľových trubiek, ktoré sú ošetrené práškovou farbou. Súčasťou hojdačky je aj poduška a vankúš, vyplnené polyesterovým vláknom.
  Bez DPH: 166,58 € Cena s DPH: 199,90 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4