Lehátka

Celkovo 1 položiek 12 z 40

 • Lehátko Atlantic biele
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Atlantic lehátko sa vyznačuje eleganciou a vďaka teplej palete farieb originálnému vzhľadu - imitácia ratanu, bude vyhovovať vkusu i tých najnáročnejších uživateľov. Ergonomické, nastavitelné operadlo umožňuje relaxáciu. Tento produkt sa vyznačuje vysokou trvanlivosťou a odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Nevyžaduje montáž a ľahko sa udržuje v čistote.
  Bez DPH: 116,58 € Cena s DPH: 139,90 €
 • Lehátko Sunbay 186cm - modré
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! TOVAR JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA 0901 726 130 ALEBO MAILOM NA WEBINFO@HOBBI.SK Na objednaný tovar sa nevzťahuje akcia. Lehátko Sunbay 186cm.modré. Pohodlné skladacie plážové ležadlo s polohovacím podhlavníkom Happy Green SUNBAY. Ležadlo je vhodné pre odpočinok na pláži aj zahrade. Lehátko možno ľahko zložiť a vziať na kúpalisko, alebo do kempu.
  Bez DPH: 24,99 € Cena s DPH: 29,99 €
 • Lehátko Sunbay 186cm - zelené
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Pohodlné skladacie plážové ležadlo s polohovacím podhlavníkom Happy Green SUNBAY. Ležadlo je vhodné pre odpočinok na pláži aj záhrade. Lehátko možno ľahko zložiť a vziať na kúpalisko, alebo do kempu.
  Bez DPH: 24,99 € Cena s DPH: 29,99 €
 • Ocelové lehátko so strieškou 188cm - šedé
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! TOVAR JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA 0901 726 130 ALEBO MAILOM NA WEBINFO@HOBBI.SK Na objednaný tovar sa nevzťahuje akcia. Oceľové lehátko so strieškou šedé, Oceľové lehátko so strieškou šedé - Skladacie zahradné lehátko so strieškou v modernom dizajne, vhodné pre záhrady, kempovanie alebo na pláže. Opierku chrbta na lehátku je možné nastaviť do 4 rozličných polôh a nastavenie striešky je ľubovolne polohovateľné podľa potreby. Na lehátku môžete odpočívať aj v prípade priameho slnka, nakoľko zabudovaná strieška dokonale ochráni pred prudkým slnkom.,
  Bez DPH: 62,42 € Cena s DPH: 74,90 €
 • Skladacia posteľ Portha
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50 EUR !!! AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY, VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Skladacia posteľ PORTHA , 190cmx80xm
  Bez DPH: 74,92 € Cena s DPH: 89,90 €
 • Lehátko plážové Athina 190cm - pruhy
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Lehátko plážové Athina 190cm. Antracit Pohodlné plážové ležadlo Athina v antracitovom prevedení s pruhom je vhodné na záhradu i pláž. Lehátko má výškovo nastaviteľný sklon operadla, ktorý poskytuje maximálny komfort. Možno zložiť a ľahko preniesť. Hliníková konštrukcia, textilné výplň. Je nenáročné na skladovanie. Praktický moderný nábytok je ozdobou každej záhrady..
  Bez DPH: 33,32 € Cena s DPH: 39,99 €
 • Lehátko plážové Athina 190cm - pruhy
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Lehátko plážové Athina 190cm.pruhy. Athina vo svetle modrom prevedení s pruhom je vhodné na záhradu i pláž. Lehátko má výškovo nastaviteľný sklon operadla, ktorý poskytuje maximálny komfort. Možno zložiť a ľahko preniesť. Hliníková konštrukcia, textilné výplň. Je nenáročné na skladovanie. Praktický moderný nábytok je ozdobou každej záhrady.
  Bez DPH: 33,32 € Cena s DPH: 39,99 €
 • Lehátko Florida ratan
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Materiál Olefin je syntetická tkanina s vynikajúcimi vlastnostmi pre vonkajšie použitie, vhodná i do záťažových prevozov. Vlastnosti: odolnosť voči oteru , odolnosť v ťahu, vysoká svetlostálosť, príjemná na dotyk, odolná voči škvrnám, odpuzuje nečistoty a je rýchloschnúca. Sedáky sú v prevedení zo zipsom. Dajú sa vyprať. Zahradné lehátko so stabilnou hliníkovou konštrukciou, oplet z umelého ratanu vo farbe medovo svetlo hnedej . Lehátko má polohovatelnú opierku chrbta a na bočnej strane odkladací stolík - vrátane podušiek v krémovej farbe, kvalita Olefin.
  Bez DPH: 390,83 € Cena s DPH: 469,00 €
 • Lehátko Sylva s poduškou
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. vyrobené z českej borovice,s polohovateľnou opierkou chrbta , 2x lazurovené v medovej farbe
  Bez DPH: 133,25 € Cena s DPH: 159,90 €
 • Lehátko Atlantic hnedé
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Atlantic lehátko sa vyznačuje eleganciou a vďaka teplej palete farieb originálnemu vzhľadu - imitácia ratanu, bude vyhovovať vkusu i tých najnáročnejších užívateľov. Ergonomické, nastaviteľné operadlo umožňuje relaxáciu. Tento produkt sa vyznačuje vysokou trvanlivosťou a odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Nevyžaduje montáž a ľahko sa udržuje v čistote.
  Bez DPH: 116,58 € Cena s DPH: 139,90 €
 • Lehátko závesné sieťové 200cm
  !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50 EUR !!! AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI, VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME.
  Bez DPH: 11,66 € Cena s DPH: 13,99 €
 • Lehátko Laura
  AKCIOVÁ CENA JE PLATNÁ LEN S HOBBI KARTOU. !!! DOPRAVA ZDARMA NAD 50€ !!! ČÍSLO VAŠEJ HOBBI KARTY UVEĎTE PROSÍM V POZNÁMKE OBJEDNÁVKY. AK NIE STE VLASTNÍKOM HOBBI KARTY , VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁR NA http://www.hobbi.sk/uploads/hobbi_karta/Formular_pre_ziskanie_hobbi_karty.pdf. VYPLNENÝ FORMULÁR ZAŠLITE NA WEBINFO@HOBBI.SK A MY VÁM HOBBI KARTU VYSTAVÍME. Konštrukcia lehátka je z hliníkových profilov 20x20mm s hrúbkou 1,2 a 1mm. Lehátko je potihanuté plochým umelým PE ratanom 8x1,2mm v hnedej farbe. Lehátko je stohovateľné. Lehátko má moderný vzhľad , je vhodné do každej záhrady a ku každému bazénu , vďaka hliníkovej konštrukcii nikdy nezhrdzavie , je možné ho očistiť hadicou popr. tlakovou vapkou.
  Bez DPH: 166,58 € Cena s DPH: 199,90 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4