Výpredaj bazénov a príslušenstva

Celkovo 1 položiek 12 z 84

 • Plavák malý
  Plavák malý . Plávajúci plastový dávkovač s regulačnou mriežkou pre chlórové tablety. Postupným uvoľňovaním chlóru zaisťuje v priebehu sezóny stálu dezinfekciu bazénovej vody.
  Bez DPH: 6,66 € Cena s DPH: 7,99 €
 • Hadica v m 6/4 deliteľná 1.5 m
  Hadica v m 6/4 deliteľná 1.5 m s priemerom 38mm na pripojenie filtrácie a bazénov. Hadica je v metráži, deliteľná po 1,5m.
  Bez DPH: 4,57 € Cena s DPH: 5,49 €
 • Hadica v m 5/4 deliteľná 1.25 m
  Hadica v m 5/4 deliteľná 1.25 m.Na pripojenie filtrácií a bazénov. Hadica je metráži, deliteľná po 1,25m.
  Bez DPH: 3,74 € Cena s DPH: 4,49 €
 • Filtrácia piesková Sand 4
  Filtrácia piesková Sand 4 Predstavujeme vám ekonomickú verziu pieskovej filtrácie SAND. Je cenovo nenáročná a pritom si zachovala svoju spoľahlivosť. Táto filtrácia prefiltruje 4 000 litrov bazénovej vody za hodinu. Filtrácia je určená pre bazény do objemu 20 000 litrov. Bazénová voda je nasávaná cez filter čerpadlom a vháňaná do šesťcestného ventilu a potom do vrchného priestoru nádoby. Voda je potom pretlačená do spodného priestoru nádoby. Cez ventil sa voda vracia späť do bazéna. Do tohto filtračného zariadenia je potreba 18 kg pieskovej náplne. Piesková náplň nie je súčasťou balenia.Odporúčame dokúpiť piesok, ktorý nie je súčasťou balenia. Hadice na pripojenie k bazénu taktiež odporúčame dokúpiť.
  Bez DPH: 112,42 € Cena s DPH: 134,90 €
 • Bazén Tampa 3.66x0.91 m + Sand 4m3
  Bazén Tampa 3.66x0.91 m + Sand 4m3 Bazén Tampa sa radí medzi najpredávanejšou a najobľúbenejšie bazény v Slovenskej republike. Kúpanie vo vlastnom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Tampa je nízka cena, ľahká údržba i rýchle sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, nafúknuť hornú golier a začať napúšťať vodu. Stúpajúci voda sama bazén postaví. Od vybalení bazéna môžete do 10 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a upratať na suché, nemrznúca miesto. Správnou údržbou predĺžite životnosť bazénu. Pre ľahké nafúknutie odporúčame zakúpiť ručnú či elektrickú pumpu.
  Bez DPH: 166,58 € Cena s DPH: 199,90 €
 • Bazén Orlando 3,66x 0,91 + skimmer
  zén Orlando 3,66x 0,91 + skimmer Bazén Orlando je bazén určený pre celoročnú prevádzku. Po kúpacej sezóne ho nie je nutné rozoberať a upratovať, ale stačí ho patrične zazimovať a ďalší rok pred kúpacia sezóna odzimovať a začať znovu používať. Kúpanie vo vlastnom veľkom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Orlando je stabilná a pevná konštrukcia, galvanizovaná bazénová stena, široká hladina vody aj ľahké sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť a zostaviť. Od vybalení bazéna môžete do 120 minút napúšťať vodu. Steny bazéna sú vyrobené z oceľového plechu s antikoróznou úpravou, bazénová fólia je odolná proti mrazu. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou. Bazénová fólia je výmenná - pri poškodení bazéna si ju môžete kúpiť ako náhradný diel.
  Bez DPH: 191,58 € Cena s DPH: 229,90 €
 • Ohrev solárny Pyramída Sun 15
  Ohrev solárny Pyramída sun 15 Objednajte si revolučný ohrev od Marimexu a ušetríte tisíce korún na ohrevu vody. Solárny ohrev Pyramída Sun je určený pre nadzemné i zapustené bazény. Dokáže ohriať vodu až o 6 stupňov. Vďaka nášmu solárnemu programu si zdarma predĺžite kúpaciu sezónu. Viac informácií o našom solárnom programe nájdete na stránkach Ekosun.cz Rozdiel medzi solárnym ohrevom Pyramída Sun a Pyramída je len v dizajne (základni). Rozmery a výkon je rovnaký.
  Bez DPH: 91,58 € Cena s DPH: 109,90 €
 • Bazén vírivý Pure Spa - modrá
  Bazén vírivý Pure Spa.modrá Vírivý bazén PureSpa poskytuje dokonalú relaxáciu ihneď po stlačení jediného tlačidla. Priestorovo je riešená až pre štyri osoby. Intuitívny ovládací panel aktivuje 120 vysoko výkonných bublinkových trysiek, ktoré masážou povzbudia každý sval. Integrovaný vykurovací systém umožňuje upraviť teplotu vody podľa momentálnej nálady. PureSpa vyžaduje jednoduchú a rýchlu údržbu. PureSpa umožňuje dokonale relaxovať v každom ročnom období. Bazén je vyrobený z vysoko kvalitného laminovaného PVC s klasickým krémovým vzorom. Jej dizajn ocenia všetci obdivovatelia dokonalých kriviek. Uvoľňujúcu perličkovú terapiu s nezávislým ohrevom ocení rodina i priatelia. Systém HWT na zmäkčovanie vody Unikátny systém HWT (Hard water Treatment System) zmäkčuje vodu, ktorá je tak príjemnejšie a šetrnejšie k vašej pokožke. Elektronická jednotka vytvára striedavé magnetické pole, ktoré vytvára elektrické pole vo vode a zabraňuje tak vzniku vodného kameňa v hadiciach.
  Bez DPH: 582,50 € Cena s DPH: 699,00 €
 • Bazén Tampa 2,44x0,76m bez filtrácie
  Bazén Tampa 2,44x0,76m bez filtrácie
  Bez DPH: 26,66 € Cena s DPH: 31,99 €
 • Prechod stenou - košíček k Tampe 2ks
  Prechod stenou k Tampe 2ks. Kupujete si bazén Tampa bez filtrácie? Nezabudnite k nemu kúpiť aj tieto priechody stenou pre pripojenie hadíc. Balenie obsahuje 2 kusy priechodu stenou.
  Bez DPH: 6,66 € Cena s DPH: 7,99 €
 • Ohrev solárny Slim 180
  Ohrev solárny Slim 18 Ohrievajte vodu zadarmo. Objednajte si hit tohtoročného leta. Solárne ohrevy Slim sú určené pre nadzemné bazény Tampa, Orlando, Ohio, Hawai apod ... Vďaka nášmu solárnemu programu si zdarma predĺžite kúpaciu sezónu a zvýšite kúpacie komfort. Solárny panel Slim pohlcuje tepelnú energiu slnečných lúčov a odovzdáva ju vode, ktorá panelom prúdi. Chladná voda z bazéna je pomocou filtračného systému vháňaná do solárneho panelu. Zvýši teplotu vody až o 6 stupňov behom sezóny oproti bazénom bez ohrevu.Vhodné pre bazény s objemom do 7 kubíkov vody (pre väčšie bazén je potreba viac kusov solárnych ohrevov alebo väčší solárny ohrev). Solárny ohrev vody urobí kúpanie príjemnejším a predĺži kúpaciu sezónu o niekoľko mesiacov. Umožní vám zohriať si vodu v bazéne doslova zadarmo a to až o 6 ° C. Výhodou solárneho ohrevu Pyramída je jednoduchá inštalácia a skladnosť. Výhodou solárneho ohrevu Ekosun Slim je možnosť umiestnenia na plot, strechu alebo stenu bazénu.
  Bez DPH: 83,25 € Cena s DPH: 99,90 €
 • Hadica v m 5/4 čierna
  Hadica v m 5/4 čierna s priemerom 32mm na pripojenie filtrácie a bazénov. Hadica je v metráži, deliteľná po 1,25m.
  Bez DPH: 4,16 € Cena s DPH: 4,99 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5