Bazény/vodné športy

Celkovo 1 položiek 12 z 130

 • Bazén obdlžník 262x175x51cm
  Dvoj-komorový nafukovací bazén,rozmery 262 x 175 cm výška 50 cm. Na zostavenie nepotrebujete žiadne náradie, stačí ho iba nafúknuť.
  Bez DPH: 33,32 € Cena s DPH: 39,99 €
 • Aquamar 7D tablety 1,6kg
  Aquamar 7D tablety 1,6kg Pomaly veľké tablety pre priebežné udržiavanie hladiny chlóru po použití granulátu AQuaMar Quick Chlor. Protiporastový prostriedok účinný proti riasam, plesniam, baktériám a vírusom. Tablety sa pridávajú zberačom (skimmerom), dávkovačom vstavaným do cirkulačného potrubia alebo plavákom pri zapnutom filtračnom zariadení. Jedná sa o 200 g tablety, ktoré sa sami rozpúšťajú viac ako týždeň, vďaka čomu ušetríte čas venovaný priebežnej starosti o bazén .
  Bez DPH: 18,32 € Cena s DPH: 21,99 €
 • Aquamar Algaestop 1L
  Aquamar Algaestop 1L Prípravok slúži na zabránenie rastu rias. Je účinný proti riasam a plesniam, v menšej miere aj proti baktériám. Má preventívne a likvidačné účinky, ničí väčšinu bežných rias vyskytujúcich sa v bazénoch, má bakteriostatické účinky proti niektorým patogénnym bakteriálnym kmeňom a je zlučiteľná s chlórovými aj bezchlorovými prípravky používanými na dezinfekciu vody.
  Bez DPH: 9,16 € Cena s DPH: 10,99 €
 • Aquamar Studňa 1L
  Aquamar Studňa 1L Prípravok znižuje tvrdosť vody a zbavuje ju prebytočných minerálov (železo, mangán, meď). Vhodný predovšetkým pre preventívnu aplikáciu pri použití studňovej vody na napustenie bazéna, ktorá je veľmi bohatá na minerály. Tie pri kontakte s chlórom spôsobia hnedý zákal bazénovej vody.
  Bez DPH: 12,49 € Cena s DPH: 14,99 €
 • Aquamar Clear Gel 0,6L
  Aquamar Clear Gel 0,6L Pripravte si bazén na sezónu. Pomocou prípravku AQ Clear gel vyčistite steny bazéna pred napustením a zabráňte tak tvorbe baktérií, ktoré znečisťujú váš bazén. Zakúpením a použitím tohto produktu ušetríte na budúcom nákupe bazénovej chémie. Po účinku iba 15 minút odstránite všetky usadeniny a mastnotu, opláchnite vodou a bazén je pripravený pre napustenie. Čistiaci prípravok Clear Gel je vhodný pre všetky druhy fólie, na odstránenie usadenín na stenách bazéna.
  Bez DPH: 9,16 € Cena s DPH: 10,99 €
 • Chlór Aquamar Shock 0,9kg
  Chlór Aquamar Shock 0,9kg Krátkodobo a rýchlo zvyšuje koncentráciu chlóru, ktorý ničí väčšinu druhovrias. Účinkuje tiež na baktérie a vírusy. Dávkovanie 13g na 1m3 vody. Pre správne fungovanie je nevyhnutné používať testovacie súpravu na meranie pH a aktívneho chlóru v bazénovej vode.
  Bez DPH: 12,49 € Cena s DPH: 14,99 €
 • Chlór Aquamar Shock 3kg
  Chlór Aquamar Shock 3kg Krátkodobo a rýchlo zvyšuje koncentráciu chlóru, ktorý ničí väčšinu druhov rias. Účinkuje tiež na baktérie a vírusy. Dávkovanie 13g na 1m3 vody. Pre správne fungovanie je nevyhnutné používať testovacie súpravu na meranie pH a aktívneho chlóru v bazénovej vode.
  Bez DPH: 30,82 € Cena s DPH: 36,99 €
 • Aquamar Minitabs 0.9 kg
  Aquamar Minitabs 0.9 kg Malé dezinfekčné pomaly rozpustné tablety pre priebežné udržiavanie koncentrácie chlóru po použití chlórového granulátu. Slúži ako prostriedok účinný proti riasam, plesniam, bakeriam a vírusom. Hmotnosť 1
  Bez DPH: 12,49 € Cena s DPH: 14,99 €
 • Aquamar START 0.9kg
  Aquamar START 0.9kg Prípravok slúži k rýchlemu zachlórovaniu vody, napríklad pri napúšťaní bazénu. Aby sa zabránilo tvorbe rias a mikroorganizmov, musí bazénová voda obsahovať minimálne množstvo chlóru už na začiatku. Aquamar Štart je vôbec prvá bazénová chémia, ktorú odporúčame po napustení bazéna použiť. Pomôže vám výrazne ušetriť financie za neskoršiu starostlivosť o vodu.
  Bez DPH: 10,82 € Cena s DPH: 12,99 €
 • Aquamar pH- 1.35 kg
  Aquamar pH- 1.35 kg Prípravok slúži k zníženiu hodnoty pH vo vode, kde ideálna hodnota je 6,8 až 7,2. Príliš zásadité pH od hodnoty 7,8 totiž vedie k tvorbe rôznych minerálnych zákalov, vodného kameňa a iných zrazenín. Rovnako ako k vyššej dráždivosti vody a zvyšujúcemu sa obsahu škodlivého viazaného chlóru. Takáto voda je väčšinou intenzívne cítiť po chlóre. S prípravkom AquaMar pH mínus sa vám všetkým týmto nepríjemným dôsledkom vysokého pH podarí predísť.
  Bez DPH: 7,07 € Cena s DPH: 8,49 €
 • Aquamar pH- 2.7 kg
  Aquamar pH- 2.7 kg Prípravok slúži k zníženiu hodnoty pH vo vode, kde ideálna hodnota je 6,8 až 7,2. Príliš zásadité pH od hodnoty 7,8 totiž vedie k tvorbe rôznych minerálnych zákalov, vodného kameňa a iných zrazenín. Rovnako ako k vyššej dráždivosti vody a zvyšujúcemu sa obsahu škodlivého viazaného chlóru. Takáto voda je väčšinou intenzívne cítiť po chlóre. S prípravkom AquaMar pH mínus sa vám všetkým týmto nepríjemným dôsledkom vysokého pH podarí predísť.
  Bez DPH: 12,49 € Cena s DPH: 14,99 €
 • Aquamar pH+ 0.9 kg
  Aquamar pH+ 0.9 kg Prípravok slúži k zvýšeniu hodnoty pH vody, kde ideálna hodnota je 6,8 až 7,2. Príliš kyslé pH pod hodnotou 7,0 totiž spôsobuje koróziu kovových povrchov. Hodnota pH tiež ovplyvňuje rozpustnosť a účinnosť všetkých použitých chemických prípravkov. S prípravkom AQuaMar pH plus sa vám podarí dostať hodnotu pH vo vašom bazéne pod kontrolu.
  Bez DPH: 5,49 € Cena s DPH: 6,59 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5