Chémia

Celkovo 1 položiek 12 z 25

 • Aquamar Prejasňovač 1,1L
  Aquamar Prejasňovač 1,1L Prípravok funguje ako veľmi účinný vločkovač. Spoľahlivo a bez problémov na seba viaže a odstraňuje zákaly, dodá matné bazénovej vode iskru, účinne napomáha pri odstraňovaní nečistôt z vody a významne zvyšuje účinnosť filtrácie. Oproti vločkovač však má tú výhodu, že účinkuje aj pri nižších teplotách a nižších hodnotách pH.
  Bez DPH: 11,66 € Cena s DPH: 13,99 €
 • AQuaMar Vločkovač 1 l
  AQuaMar Vločkovač 1 Prípravok slúži k odstráneniu (vyzrážaniu) mechanických nečistôt a zákalov. Vločkovač na seba naviaže menšie nečistoty, ktoré by inak pretiekli filtráciou. Tie tak utvoria väčšie čiastočky, ktoré už je filtrácia schopná zachytiť. Pri predávkovaní je paradoxne nutné bazén úmyselne zašpiniť. Prostriedok na seba naviaže nečistoty a odplavia sa. Používať preventívne raz týždenne. Prejasňuje bazénovú vodu.
  Bez DPH: 5,82 € Cena s DPH: 6,99 €
 • Aquamar Štartovacia sada SPA
  Aquamar Štartovacia sada SPA Štartovacia sada bazénovej chémie pre jednoduché a rýchle sprevádzkovanie vírivky .Set obsahuje: Spa Kyslíkové tablety 0,5 kg Spa Aktivátor 0,6 l, Spa Odpeňovač 0,6 l (+ rozprašovač) Testovacie pásky O2
  Bez DPH: 30,82 € Cena s DPH: 36,99 €
 • Aquamar Zazimovač 1L
  Aquamar Zazimovač 1L Prípravok pre zazimovanie bazénov, ktorý spomaľuje rast rias rastúcich pri nízkych teplotách. Spoločne s trojnásobnou dávkou chlóru sa aplikuje na zimu už do čiastočne odpusteného bazéna a pomáha ho tak chrániť počas zimného obdobia. Ušetrí vám tak prácu pri jarnom uvedení do novej sezóny.
  Bez DPH: 7,49 € Cena s DPH: 8,99 €
 • Tester na tvrdosť vody
  Tester na tvrdosť vody Pásik sa na jednu sekundu ponorí do vody a prebytočná voda sa zotrie. Pásik sa ta sfarbí a po približne jednej minúte sa farva porovná so stupnicou uvedenou na obale. Ideálý obsah vápníku je 190 - 270 mg/l. V prípade, že je voda príliš tvrdá, či naopak mäkká, je treba použiť špeciálne prípravky na úpravu jej tvrdosti. Pásik je vhodný k meraniu tvrdosti vody pro pračky či umývačky riadu
  Bez DPH: 5,82 € Cena s DPH: 6,99 €
 • Tester na pH a chlorovú koncentráciu
  Tester na pH a chlorovú koncentráciu Bazénový Tester Marimex na ph a cl Obsah balenia: tabletkový tester tablety chlór DPD No.1 20 ks tablety pH PHENOL RED 20 ks Merania odporúčame vykonávať 1× týždenne.
  Bez DPH: 13,32 € Cena s DPH: 15,99 €
 • Tablety do testru na pH.chlor
  Tablety do testru na pH.chlor Tablety do testru na Meranie pH +, chlór voľný i viazaný balenie obsahuje 20 tabliet na meranie pH, 20 tabliet na meranie chlóru a 10 tabliet na meranie chlóru viazaného.
  Bez DPH: 10,82 € Cena s DPH: 12,99 €
 • Set Aquamar Start set
  Set Aquamar Start set Chemický set pre počiatočné ošetrenie bazénovej vody. Neviete si rady s bazénovou chémiou? Marimex pre vás pripravil set ako pre začiatočníkov s bazénmi, tak pre skúsených užívateľov, ktorí ocenia predovšetkým obsahové vyváženie setu. Set uplatníte v každej situácii. Od regulácie pH vody po konečnú údržbu vody pripravenej na kúpanie.
  Bez DPH: 31,66 € Cena s DPH: 37,99 €
 • Aquamar Chlór komplex 5v1 1,6kg
  Aquamar Chlór komplex 5v1 1,6kg Päťzložkový prípravok Komplex 5v1 vás zbaví starostí o údržbu bazéna. Multifunkčné tablety s piatimi účinkami sa postarajú o: dezinfekciu, prevenciu proti riasam, vločkovanie, stabilizáciu tvrdosti vody a stabilizáciu pH. Jedná sa o novinku tohtoročnej sezóny a prvý podobný produkt na slovenskom trhu. S Aquamar Komplex 5v1 tak nebudete musieť stále premýšľať, či je o váš bazén postarané, ale budete si len užívať čistú vodu a letnú pohodu.
  Bez DPH: 23,32 € Cena s DPH: 27,99 €
 • Chlór komplex 5v1 tablety 1kg
  Chlór komplex 5v1 tablety 1kg Päťzložkový prípravok Komplex 5v1 vás zbaví starostí o údržbu bazéna. Multifunkčné tablety s piatimi účinkami sa postarajú o: dezinfekciu, prevenciu proti riasam, vločkovanie, stabilizáciu tvrdosti vody a stabilizáciu pH. Jedná sa o novinku tohtoročnej sezóny a prvý podobný produkt na slovenskom trhu. S Aquamar Komplex 5v1 tak nebudete musieť stále premýšľať, či je o váš bazén postarané, ale budete si len užívať čistú vodu a letnú pohodu.
  Bez DPH: 15,82 € Cena s DPH: 18,99 €
 • Aquamar Triplex Mini tablety 0,9kg
  Aquamar Triplex Mini tablety 0,9kg Trojzložkové minitablety pre kompletné ošetrenie bazénovej vody. Zložky chlóru, Algeastopu a Vločkovača zabraňujú tvorbe rias a dezinfikujú vodu. Viacúčelové pomaly rozpustné tablety na dezinfekciu, zabráneniu vzniku rias a vyzrážaniu nečistôt. Po ponorení tablety do vody dochádza k postupnému uvoľňovaniu chlóru, zároveň k rozpúšťaniu látky s algicidným účinkom a Vločkovač.
  Bez DPH: 13,32 € Cena s DPH: 15,99 €
 • Aquamar Triplex tablety 1,6 kg
  Aquamar Triplex tablety 1,6 kg Viacúčelové pomaly rozpustné veľké tablety na priebežné udržiavanie hladiny chlóru po použití granulátu Aquamar Quick Chlor. Protiporastový algicidný a vločkovací prostriedok účinný proti riasam, plesniam, baktériám a vírusom. Po ponorení tablety do vody dochádza k postupnému uvoľňovaniu chlóru.
  Bez DPH: 20,82 € Cena s DPH: 24,99 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3