Filtrácie a skimmery

položiek: 9

 • Filtrácia piesková ProStar 4
  MARIMEX Filtrácia piesková ProStar 4 Piesková filtrácia ProStar 4 sa vo svojom princípe inšpirovala prírodou - tu sa tiež dažďová voda mení v krištáľovo čistú pramenitú vodu vďaka filtrácii v priepustných vrstvách horniny. V pieskovej filtrácii voda prechádza cez kremičitý piesok, kde sa zachytávajú aj jemné nečistoty a do bazéna sa vracia len čistá, filtrovaná voda. Dôležité je preto často filtračný piesok preplachovať, aby sa nečistoty v piesku neusadzovali. Odporúčame preplach filtrácie minimálne raz týždenne. Filtračný systém pieskovej filtrácie ProStar 4 sa skladá z filtračnej nádoby, do ktorej sa zmestí 17 kg filtračného piesku. Nádoba je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu (PP). Je bez švov, odoláva korózii a bežne dostupným chemikáliám používaných v bazénoch. Filtrácia je vybavená odvodňovacím ventilom, tlakomerom, vstavanými komponenty filtračnej nádoby vrátane ľahko ovládateľného 6-ti cestného ventilu (ktorý je zabudovaný do veka filtračnej nádoby), motorom čerpadlá s príkonom 200W, plastovou základňou pre montáž v mieste inštalácie. Systém je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov pri prísnom dodržiavaní technických noriem a prechádza výstupnou kontrolou.
  Bez DPH: 141,58 € Cena s DPH: 169,90 €
 • Filtrácia piesková Prostar 6
  MARIMEX Filtrácia piesková Prostar 6 Marimex predstavuje svoj ??ďalší úspech na bazénovom trhu. Vytvorili som lepší, výkonnejší a napriek tomu stále cenovo dostupnú pieskovú filtráciu, pre ktorú bola predlohou najpredávanejšie piesková filtrácia v ČR 3 roky po sebe - legendárny ProStar 4. Príroda dokáže zázraky - použili sme jej nápad. Princíp prírodného filtrovanie cez pieskovú náplň ponúka jednoduchú, časovo nenáročnú a veľmi účinnú možnosť ako si užívať bazén bez zbytočných starostí. Predstavujeme vám pieskovú filtráciu z radu ProStar - najpredávanejší radu pieskových filtrácií posledných 3 rokov. Bola skonštruovaná tak, aby jej výbava splnila tie najnáročnejšie požiadavky. Jej najväčšou výhodou je univerzálny napojenie na všetky typy nadzemných bazénov.
  Bez DPH: 183,25 € Cena s DPH: 219,90 €
 • Filtračná jednotka M1
  Filtračná jednotka M1 Filtračná kartušová zariadenie o prietoku 2,2 m3h pre nadzemné bazény vr. filtračnej vložky. Vhodný pre: bazény do 7 000 litrov. Prietok vody: 2 000 . Výkon: 45 W
  Bez DPH: 40,82 € Cena s DPH: 48,99 €
 • Piesková náplň 25 kg
  Piesková náplň 25 kg Piesková náplň do pieskových filtračných zariadení – 25 kg. Vďaka optimálnej zrnitosti piesku sa filtrácia nepoškodí a ani nebude utekať piesok do bazéna Piesková náplň do pieskových filtračných zariadení
  Bez DPH: 9,99 € Cena s DPH: 11,99 €
 • Náhradná filtračná vložka Marimex
  Náhradná filtračná vložka márimex Náhradná filtračná vložka Marimex . Náhradná Filtračná vložka do kartušovej filtrácie zariadená k bazénom Orlando a Tampa. Filtračná vložka je papierová a je možné ju čistiť prúdom vody.
  Bez DPH: 9,99 € Cena s DPH: 11,99 €
 • Filtrácia piesková Sand 4
  Filtrácia piesková Sand 4 Predstavujeme vám ekonomickú verziu pieskovej filtrácie SAND. Je cenovo nenáročná a pritom si zachovala svoju spoľahlivosť. Táto filtrácia prefiltruje 4 000 litrov bazénovej vody za hodinu. Filtrácia je určená pre bazény do objemu 20 000 litrov. Bazénová voda je nasávaná cez filter čerpadlom a vháňaná do šesťcestného ventilu a potom do vrchného priestoru nádoby. Voda je potom pretlačená do spodného priestoru nádoby. Cez ventil sa voda vracia späť do bazéna. Do tohto filtračného zariadenia je potreba 18 kg pieskovej náplne. Piesková náplň nie je súčasťou balenia.Odporúčame dokúpiť piesok, ktorý nie je súčasťou balenia. Hadice na pripojenie k bazénu taktiež odporúčame dokúpiť.
  Bez DPH: 112,42 € Cena s DPH: 134,90 €
 • Vložka filtračná 1.25m3/h
  Vložka filtračná 1.25m3/h Giltračná vložka pre typ H pre kartušové filtrácie. V balení 2ks. Náhradná filtračná vložka do kartušových filtračných zariadení INTEX 1,25m3 / hod k nadzemným bazénom. Filtračná vložka je papierová a možno ju čistiť prúdom vody. Vhodná pre kartušové filtrácie Intex 28601/28602.
  Bez DPH: 6,66 € Cena s DPH: 7,99 €
 • Skimmer závesný univerzálny
  Skimmer závesný univerzálny Skimmer pre zber nečistôt z hladiny bazéna. Skimmer sa napojí na prechod stenou bazéna pomocou skrutkovacieho adaptéra a hadice sa zavesí na stenu alebo golier bazéna. V balení sú adaptéry pre zavesenie na bazény Tampa, Florida alebo Hawai. Dajú sa využiť tiež pre bazény INTEX a Bestway. Montáž je veľmi jednoduchá a zvládne ju prakticky každý. Vďaka skimmeru sa z hladiny sťahujú nečistoty, ktoré potom zachytí filtrácia.
  Bez DPH: 18,32 € Cena s DPH: 21,99 €
 • Piesková fitrácia ProStar 2
  Filtrace písková ProStar 2 Filtračné zariadenie Marimex BlackStar 2 (2 m3/h) od renomovaného výrobcu sa vyznačuje tichou prevádzkou, nízkou spotrebou a vysokou efektivitou čistenia vody. Je určené pre bazény do objemu 6 m3. Filtračný systém sa skladá z filtračnej nádoby, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu. Je bez švov, odoláva korózii a bežne dostupným chemikáliám používaných v bazénoch. Je vybavená odvodňovacím ventilom, tlakomerom, vstavanými komponentmi filtračnej nádoby vrátane jednoducho ovládateľného šesťcestného ventila (zabudovaného do veka filtračnej nádoby), motorom čerpadla, plastovou základňou pre montáž v mieste inštalácie. Systém je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov pri prísnom dodržaní technických noriem a prechádza výstupnou kontrolou.
  Bez DPH: 108,25 € Cena s DPH: 129,90 €