Solárny program

položiek: 4

 • Ohrev solárny Slim 180
  Ohrev solárny Slim 18 Ohrievajte vodu zadarmo. Objednajte si hit tohtoročného leta. Solárne ohrevy Slim sú určené pre nadzemné bazény Tampa, Orlando, Ohio, Hawai apod ... Vďaka nášmu solárnemu programu si zdarma predĺžite kúpaciu sezónu a zvýšite kúpacie komfort. Solárny panel Slim pohlcuje tepelnú energiu slnečných lúčov a odovzdáva ju vode, ktorá panelom prúdi. Chladná voda z bazéna je pomocou filtračného systému vháňaná do solárneho panelu. Zvýši teplotu vody až o 6 stupňov behom sezóny oproti bazénom bez ohrevu.Vhodné pre bazény s objemom do 7 kubíkov vody (pre väčšie bazén je potreba viac kusov solárnych ohrevov alebo väčší solárny ohrev). Solárny ohrev vody urobí kúpanie príjemnejším a predĺži kúpaciu sezónu o niekoľko mesiacov. Umožní vám zohriať si vodu v bazéne doslova zadarmo a to až o 6 ° C. Výhodou solárneho ohrevu Pyramída je jednoduchá inštalácia a skladnosť. Výhodou solárneho ohrevu Ekosun Slim je možnosť umiestnenia na plot, strechu alebo stenu bazénu.
  Bez DPH: 83,25 € Cena s DPH: 99,90 €
 • Stojan solárneho ohrevu Slim 180
  Stojan solárneho ohrevu Slim 180 Jednoducho sa inštaluje. Vďaka tomuto stojanu môžete solárny ohrev Slim 180 umiestniť jednoducho a rýchlo prakticky kdekoľvek na záhrade.
  Bez DPH: 58,25 € Cena s DPH: 69,90 €
 • Ohrev solárny Pyramída Sun 15
  Ohrev solárny Pyramída sun 15 Objednajte si revolučný ohrev od Marimexu a ušetríte tisíce korún na ohrevu vody. Solárny ohrev Pyramída Sun je určený pre nadzemné i zapustené bazény. Dokáže ohriať vodu až o 6 stupňov. Vďaka nášmu solárnemu programu si zdarma predĺžite kúpaciu sezónu. Viac informácií o našom solárnom programe nájdete na stránkach Ekosun.cz Rozdiel medzi solárnym ohrevom Pyramída Sun a Pyramída je len v dizajne (základni). Rozmery a výkon je rovnaký.
  Bez DPH: 91,58 € Cena s DPH: 109,90 €
 • Ohrev solárny Slim Flexi
  Ohrev solárny Slim Flexi Slim Flexi solárny ohrev vhodný ku kartušovej filtrácii. Solárny panel môžete umiestniť na vodorovnú zem čí mierne naklonenú, so sklonom na juh, aby sa čo najlepšie využilo slnečné žiarenie. Pôsobením slnečného žiarenia sa ohrieva voda v ohreve a pomáha tak zvyšovať teplotu vody v bazéne.
  Bez DPH: 29,08 € Cena s DPH: 34,90 €