Plážové sady

položiek: 10

 • Kreslo KIDS CHAIR
  Detské plastové kreslo, veľmi pekné farebné prevedenie, stabilné a odolné. Je vhodné do interiéru aj exteriéru.
  Bez DPH: 4,99 € Cena s DPH: 5,99 €
 • Pláž.hračka-KRHLIČKA KVET 1,2L mix
  Kanvička na vodu s kropidlom v tvare kvetu. Vyrobená z kvalitných plastov. Nápaditým vzhľadom a jasnou farbou sa zapáči každému dieťatku. S touto kanvičkou vám rado pomôže pri zalievaní kvetín.
  Bez DPH: 2,37 € Cena s DPH: 2,85 €
 • Plážová hračka-Lopata ŽABA 4mix 50x11cm
  Lopatka Žaba je určená pre deti od 3 rokov do piesku, ale taktiež v záhrade kým ju rodičia zveľaďujú, dieťatko môže hravou formou pomáhať.
  Bez DPH: 2,66 € Cena s DPH: 3,19 €
 • Plážové hračky-VEDRO 8-dielne priem.24cm
  Plážové hračky vo vedierku sú učené pre deti od 18 mesiacov. Hračky sú určené na hru v piesku alebo aj do vody, svojou farebnosťou a rozmanitosťou zaujmú každé dieťa a môže sa s nimi zabaviť až dlhé hodiny.
  Bez DPH: 6,32 € Cena s DPH: 7,59 €
 • Plažová hračka-Vedro 7-dielne ŽABA 4mix
  S touto súpravou dieťa prežije zábavné chvíle v pieskovisku alebo vo vode. Sada obsahuje - vedro s motívom žaby, hrabličky, lopatku, sitko, krhlu a dve formičky do piesku.
  Bez DPH: 7,82 € Cena s DPH: 9,39 €
 • Bránka futbalová 122x66x66cm POPUP
  Futbalová bránka je skvelá tréningová pomôcka pre malých športovcov. Vhodná je pre všetky povrchy a vy si tak môžete vychutnať jedinečné športové zážitky na záhrade, lúke, ihrisku alebo vo vnútorných priestoroch, upínacie háčiky zaistia stabilitu, bránka sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, vďaka vyskakovaciemu systému POP-UP nevyžaduje žiadnu montáž, takže rozloženie aj zloženie vykonáte rýchlosťou blesku.
  Bez DPH: 13,07 € Cena s DPH: 15,69 €
 • Plažové hračky-VEDRO+náradie Um.Hmota 8dielne 35cm
  Plážové hračky vo vedierku sú učené pre deti od 18 mesiacov. Hračky sú určené na hru v piesku alebo aj do vody, svojou farebnosťou a rozmanitosťou zaujmú každé dieťa a môže sa s nimi zabaviť až dlhé hodiny.
  Bez DPH: 6,66 € Cena s DPH: 7,99 €
 • Plážové hračky-vedro 5-dielne DORY
  Set vedierka a nástrojov do piesku je krásna hračka na leto, ktorá sa najlepšie hodí na veselé hry do vody a do piesku. Je to ideálna súprava hračiek na leto vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozprávkovú postavičku Dory poznáte už aj z rozprávky Hľadá sa Nemo. Rozprávkové vedierko Dory s formičkami a nástrojmi do piesku nesmie chýbať vo výbave vášho dieťatka, pretože sa s ňou môže vonku zabaviť dlhé hodiny.
  Bez DPH: 8,32 € Cena s DPH: 9,99 €
 • Plážové hračky-vedro 5-dielne FROZEN
  Set vedierka a nástrojov do piesku je krásna hračka na leto, ktorá sa najlepšie hodí na veselé hry do vody a do piesku. Je to ideálna súprava hračiek na leto vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozprávkovú postavičku Frozen poznáte už aj z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Rozprávkové vedierko Frozen s formičkami a nástrojmi do piesku nesmie chýbať vo výbave vášho dieťatka, pretože sa s ňou môže vonku zabaviť dlhé hodiny.
  Bez DPH: 8,32 € Cena s DPH: 9,99 €
 • Plážové hračky-vedro 5-dielne MIMON
  Set vedierka a nástrojov do piesku je krásna hračka na leto, ktorá sa najlepšie hodí na veselé hry do vody a do piesku. Je to ideálna súprava hračiek na leto vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozprávkové postavičky Mimoni poznáte už aj z rozprávky Ja, zloduch. Rozprávkové vedierko Mimoni s formičkami a nástrojmi do piesku nesmie chýbať vo výbave vášho dieťatka, pretože sa s ňou môže vonku zabaviť dlhé hodiny.
  Bez DPH: 8,32 € Cena s DPH: 9,99 €