Voľný čas a zábava

Celkovo 1 položiek 12 z 20

 • Basketball kôš- obruč 45cm DUNLOP
  Basketbalová obruč s ocele a s pevnou sieťkou je vhodná na akúkoľvek stenu alebo pevnú plochu. Upozornenie: vyvarujte sa zraneniu a nevešajte sa na kôš.
  Bez DPH: 18,32 € Cena s DPH: 21,99 €
 • Peračník 19d sada MIMON
  Peračník 19d sada MIMON
  Bez DPH: 6,24 € Cena s DPH: 7,49 €
 • Školská sada 5d MIMON
  Školská sada 5d MIMON
  Bez DPH: 2,49 € Cena s DPH: 2,99 €
 • HOKEJKA S PUKOM 75cm
  HOKEJKA S PUKOM 75cm Pozemné hokejky s loptou a pukom pre všetkých milovníkov športu. Hokejky z plastu v červenej a žltej farbe. Hokej ešte nikdy nebol zábavnejší ako s týmito hokejkami. Obsah balenia - 2 palice + florbal + puku.
  Bez DPH: 5,82 € Cena s DPH: 6,99 €
 • Loptičky SOFT TENIS 7CM 3KS
  Penové loptičky pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov patria medzi bezpečné hračky pre deti. Páčia sa rovnako chlapcom ako aj dievčatám. Ich malé rozmery z nich robia ideálne hračky na výlet, cestu či dovolenku, ale deti sa s nimi zabavia určite aj doma. Nudiť sa však s nimi nebudú ani starší a dospelí, v ktorých ešte zostal kúsok dieťaťa. Tým, že sú tieto detské penové loptičky vyrobené z kvalitnej mäkkej peny, sa výrazne znižuje riziko úrazu detí pri hre. Mäkké loptičky pre deti sú odolné, netreba sa báť, že sa prepichnú, netreba ich dofukovať, netreba sa obávať, že niekoho vážne zrania alebo niečo poškodia, skrátka ideálne loptičky pre hru v interiéri aj v exteriéri.
  Bez DPH: 1,24 € Cena s DPH: 1,49 €
 • LOPTIČKA HAKYSÁK 5CM
  Dnes už tradičná a obľúbená loptička zvaná hakysák v rôznych motívoch a farbách. Loptička je z mäkkého materiálu naplnená voľnými guličkami.
  Bez DPH: 0,82 € Cena s DPH: 0,99 €
 • SIEŤKA NA HMYZ
  Sieťka na hmyz alebo - sieťka na motýle / do vody. Vyskúšajte produkt sieťka na motýle / do vody a neoľutujete svoju voľbu, najmä deti si ju obľúbia pri hre vonku v prírode.
  Bez DPH: 2,07 € Cena s DPH: 2,49 €
 • Kriedy na chodniky 6ks 2x10cm
  Kriedy sú určenie na kreslenie, písanie a označovanie na chodník. Vhodné sú pre deti od 3 rokov.
  Bez DPH: 0,74 € Cena s DPH: 0,89 €
 • Lopta skákacia SKIPPY 45cm 4mix
  Detská gumová skákacia lopta pre zdravý pohyb aj zábavu. Veľmi užitočná hračka, s ktorou si deti precvičia svaly a naučia sa držať rovnováhu. Navyše vďaka veselému motívu určite urobí radosť každému dieťaťu.
  Bez DPH: 6,66 € Cena s DPH: 7,99 €
 • Sieťka na ryby/motýle 19x 37-67cm teleskopická
  Sieťka na motýle alebo na hmyz patrí do povinnej výbavy malých prírodovedcov na skúmanie a štúdium motýľov a iného hmyzu. Chytený hmyz alebo motýle potom deti môžu bližšie pozorovať v domčeku alebo pohári na hmyz.
  Bez DPH: 1,66 € Cena s DPH: 1,99 €
 • Kriedy na chodníky krabička 6ks
  Kriedy sú určené na exteriérové použitie na kreslenie a písanie na chodníky. Vhodné pre deti od 3 rokov. Sú výbornou zábavou na celé hodiny.
  Bez DPH: 0,66 € Cena s DPH: 0,79 €
 • Hopsadlo koník SKIPPY 49x43x28cm 3mix
  Hopsadlo vo forme zvierat je veľmi obľúbenou hračkou všetkých detí od 18 mesiacov. Vyrobené je z pevného gumeného materiálu, je potrebného ho nafúknuť pomocou pumpy ručnej/nožnej.
  Bez DPH: 16,41 € Cena s DPH: 19,69 €