Voľný čas a zábava

Celkovo 1 položiek 12 z 25

 • Hopsadlo koník SKIPPY 49x43x28cm 3mix
  Hopsadlo vo forme zvierat je veľmi obľúbenou hračkou všetkých detí od 18 mesiacov. Vyrobené je z pevného gumeného materiálu, je potrebného ho nafúknuť pomocou pumpy ručnej/nožnej.
  Bez DPH: 14,57 € Cena s DPH: 17,49 €
 • Trampolína 2,44m
  Ak máte na záhrade voľné miesto a premýšľate, ako ho využiť, trampolína je vždy výborné riešenie. Deti skákanie na trampolíne milujú a pri skákaní si ľahko zacvičia aj dospelí. Použitie kvalitných materiálov a moderných technológií pri výrobe radí trampolíny spoločnosti Marimex medzi najbezpečnejšie a najspoľahlivejšie na slovenskom trhu. Všetky trampolíny tejto spoločnosti spĺňajú prísne bezpečnostné normy a sú certifikované skúšobňou Intertek.
  Bez DPH: 129,08 € Cena s DPH: 154,90 €
 • HOKEJKA S PUKOM 75cm
  HOKEJKA S PUKOM 75cm Pozemné hokejky s loptou a pukom pre všetkých milovníkov športu. Hokejky z plastu v červenej a žltej farbe. Hokej ešte nikdy nebol zábavnejší ako s týmito hokejkami. Obsah balenia - 2 palice + florbal + puku.
  Bez DPH: 5,82 € Cena s DPH: 6,99 €
 • Loptičky SOFT TENIS 7CM 3KS
  Penové loptičky pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov patria medzi bezpečné hračky pre deti. Páčia sa rovnako chlapcom ako aj dievčatám. Ich malé rozmery z nich robia ideálne hračky na výlet, cestu či dovolenku, ale deti sa s nimi zabavia určite aj doma. Nudiť sa však s nimi nebudú ani starší a dospelí, v ktorých ešte zostal kúsok dieťaťa. Tým, že sú tieto detské penové loptičky vyrobené z kvalitnej mäkkej peny, sa výrazne znižuje riziko úrazu detí pri hre. Mäkké loptičky pre deti sú odolné, netreba sa báť, že sa prepichnú, netreba ich dofukovať, netreba sa obávať, že niekoho vážne zrania alebo niečo poškodia, skrátka ideálne loptičky pre hru v interiéri aj v exteriéri.
  Bez DPH: 1,24 € Cena s DPH: 1,49 €
 • LOPTIČKA HAKYSÁK 5CM
  Dnes už tradičná a obľúbená loptička zvaná hakysák v rôznych motívoch a farbách. Loptička je z mäkkého materiálu naplnená voľnými guličkami.
  Bez DPH: 0,82 € Cena s DPH: 0,99 €
 • SIEŤKA NA HMYZ
  Sieťka na hmyz alebo - sieťka na motýle / do vody. Vyskúšajte produkt sieťka na motýle / do vody a neoľutujete svoju voľbu, najmä deti si ju obľúbia pri hre vonku v prírode.
  Bez DPH: 2,07 € Cena s DPH: 2,49 €
 • Ping pong Slazenger 274x15,5x76
  Pin pongový stôl určený najmä do interiéru je výbornou spoločenskou hrou pre celú rodinu. Ocenia ho nie len deti, ale aj dospelí.
  Bez DPH: 183,25 € Cena s DPH: 219,90 €
 • Kriedy na chodniky 6ks 2x10cm
  Kriedy sú určenie na kreslenie, písanie a označovanie na chodník. Vhodné sú pre deti od 3 rokov.
  Bez DPH: 0,62 € Cena s DPH: 0,75 €
 • Detská závesná HOJDAČKA UH 3mix
  Hojdačka je vyrobená z plastu s pevnými lanami a kovovými krúžkami. Hojdačka je určená pre deti od 1 do 3 rokov. Farebné prevedenie: červená, modrá a zelená.
  Bez DPH: 11,66 € Cena s DPH: 13,99 €
 • Lopta skákacia SKIPPY 45cm 4mix
  Detská gumová skákacia lopta pre zdravý pohyb aj zábavu. Veľmi užitočná hračka, s ktorou si deti precvičia svaly a naučia sa držať rovnováhu. Navyše vďaka veselému motívu určite urobí radosť každému dieťaťu.
  Bez DPH: 5,82 € Cena s DPH: 6,99 €
 • Sieťka na ryby/motýle 19x 37-67cm teleskopická
  Sieťka na motýle alebo na hmyz patrí do povinnej výbavy malých prírodovedcov na skúmanie a štúdium motýľov a iného hmyzu. Chytený hmyz alebo motýle potom deti môžu bližšie pozorovať v domčeku alebo pohári na hmyz.
  Bez DPH: 1,46 € Cena s DPH: 1,75 €
 • Basketball kôš- obruč 45cm DUNLOP
  Basketbalová obruč s ocele a s pevnou sieťkou je vhodná na akúkoľvek stenu alebo pevnú plochu. Upozornenie: vyvarujte sa zraneniu a nevešajte sa na kôš.
  Bez DPH: 16,24 € Cena s DPH: 19,49 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3