Toto je iba predvádzací obchod. Žiadna z objednávok odoslaná prostredníctvom tohoto obchodu nebude vybavená.

Voľný čas a zábava

položiek: 4

 • SIEŤKA NA HMYZ
  Sieťka na hmyz alebo - sieťka na motýle / do vody. Vyskúšajte produkt sieťka na motýle / do vody a neoľutujete svoju voľbu, najmä deti si ju obľúbia pri hre vonku v prírode.
  Bez DPH: 2,07 € Cena s DPH: 2,49 €
 • LOPTIČKA HAKYSÁK 5CM
  Dnes už tradičná a obľúbená loptička zvaná hakysák v rôznych motívoch a farbách. Loptička je z mäkkého materiálu naplnená voľnými guličkami.
  Bez DPH: 0,82 € Cena s DPH: 0,99 €
 • Loptičky SOFT TENIS 7CM 3KS
  Penové loptičky pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov patria medzi bezpečné hračky pre deti. Páčia sa rovnako chlapcom ako aj dievčatám. Ich malé rozmery z nich robia ideálne hračky na výlet, cestu či dovolenku, ale deti sa s nimi zabavia určite aj doma. Nudiť sa však s nimi nebudú ani starší a dospelí, v ktorých ešte zostal kúsok dieťaťa. Tým, že sú tieto detské penové loptičky vyrobené z kvalitnej mäkkej peny, sa výrazne znižuje riziko úrazu detí pri hre. Mäkké loptičky pre deti sú odolné, netreba sa báť, že sa prepichnú, netreba ich dofukovať, netreba sa obávať, že niekoho vážne zrania alebo niečo poškodia, skrátka ideálne loptičky pre hru v interiéri aj v exteriéri.
  Bez DPH: 1,24 € Cena s DPH: 1,49 €
 • HOKEJKA S PUKOM 75cm
  HOKEJKA S PUKOM 75cm Pozemné hokejky s loptou a pukom pre všetkých milovníkov športu. Hokejky z plastu v červenej a žltej farbe. Hokej ešte nikdy nebol zábavnejší ako s týmito hokejkami. Obsah balenia - 2 palice + florbal + puku.
  Bez DPH: 5,82 € Cena s DPH: 6,99 €