Grily a príslušenstvo

Celkovo 1 položiek 12 z 53

 • KOS - liatinový gril
  KOS - liatinový gril. Gril má okolo grilovacej plochy silný lakovaný plech s nastaviteľnou výškou chrómovaného roštu v niekoľkých úrovniach. V tomto grile je možné grilovanie ako v horizontálnej tak vo vertikálnej polohe. Vertikálne grilovanie je zdravé, diétne s prirodzeným odstránením tuku bez toho aby potraviny boli v priamom styku s plameňom alebo dymom. Je vybavený odkvapkávacím systémom tuku. Pojazdný podvozok grilu je stabilný , robustný a je vyrobený z kvalitného dreva . Gril má na oboch stranách bočné drevené police, veľkú spodnú plechovú policu s držiakmi na fľašu a závesný košík na korenie. Praktické háčiky na zavesenie grilovacieho náčinia.
  Bez DPH: 74,92 € Cena s DPH: 89,90 €
 • Pokrievka na kotlik 34cm 8-10L
  Pokrievka na kotlik 34cm 8-10L.
  Bez DPH: 7,49 € Cena s DPH: 8,99 €
 • Pokrievka na kotlik 44cm 16-20L
  Pokrievka na kotlik 44cm 16-20L
  Bez DPH: 9,99 € Cena s DPH: 11,99 €
 • Stojan ku kotlíku 120
  Stojan ku kotlíku 120 cm. Stojan - trojnožka na kotlík - čierny, celková výška 120 cm.
  Bez DPH: 10,82 € Cena s DPH: 12,99 €
 • Plynový regulátor Reca
  Plynový regulátor Reca. Regulátor tlaku plynu 29mbar RECA 1,5 kg / h.Regulátor tlaku plynu pre všetky nízkotlakové spotrebiče na propán (bután) so vstupným tlakom 29 až 37 mbar: LPG variče, sporáky, ohrievače, grily a pod ..
  Bez DPH: 7,49 € Cena s DPH: 8,99 €
 • Plynový regulátor nastavitelný
  Plynový regulátor nastaviteľný. Regulátor tlaku plynu nastaviteľný 20-60 mbar. Regulátor tlaku plynu pre všetky nízkotlakové spotrebiče na propán (bután) so vstupným tlakom 20 Až 60 mbar (nastaviteľný tlak ovládačom na regulátory): LPG variče, sporáky, ohrievače, grily a pod .
  Bez DPH: 9,57 € Cena s DPH: 11,49 €
 • Varič jednohorákový
  Varič jednohorákový. Plynový turistický varič s vekom Pripojenie na tlakovú fľašu 5 - 10 kg s propan-butanom . Na pripojenie k 10 kg fľaši odporúčame prikúpiť pripojovaciu sadu v hodnote. (fľaša nie je súčasť dodávky).
  Bez DPH: 28,32 € Cena s DPH: 33,99 €
 • PERLA - vozík na kontaktný gril
  PERLA - vozík na kontaktný gril. Pojazdný stolík PERLA pre Plancha je vyrobený z kvalitného dreva s oceľovou nosnou hornou doskou. Stolík je stabilný, robustný so spodnou veľkou plechovou odkladacou plochou s držiakmi na fľaše. Stolík má integrovanú poličku na korenie. Praktické háčiky na zavesenie grilovacieho náčinia sú súčasťou. Stolík má dve kolieska pre ľahkú manipuláciu.
  Bez DPH: 166,58 € Cena s DPH: 199,90 €
 • CAMBO - plynový plancha gril
  CAMBO - plynový plancha gril. Liatinová grilovacia platňa je smaltovaná porcelánom, ktorý zaisťuje dlhú životnosť, výborne akumuluje a riadi teplo po celej ploche, nehrdzavie, neprehorí a zachováva stálosť farieb. Grilovacia plocha je chránená poklopom. Pod platňou sú umiestnené 3 nezávislé nerezové horáky s elektronickým zapaľovaním. Pod grilom je umiestnený výsuvný zberač tuku. Pojazdný podvozok grilu je stabilný , robustný a je vyrobený z kvalitného dreva. Gril má na oboch stranách bočné police a spodnú veľkú odkladaciu plochu. Praktické háčiky na zavesenie grilovacieho náčinia sú na vozíku. Grilovanie na smaltovanom nepriliehavom povrchu je najzdravšia metóda pri tepelnej príprave potravín. Na tomto grile sa potraviny nepripečú a ľahko sa čistí .
  Bez DPH: 332,50 € Cena s DPH: 399,00 €
 • AUSTRALIA - plynový gril
  AUSTRALIA - plynový gril. Liatinová grilovacia platňa je smaltovaná porcelánom, ktorý zaisťuje dlhú životnosť, výborne akumuluje a riadi teplo po celej ploche, nehrdzavie, neprehorí a zachováva stálosť farieb. Grilovacia plocha je chránená poklopom. Pod platňou sú umiestnené 3 nezávislé nerezové horáky s elektronickým zapaľovaním. Pod grilom je umiestnený výsuvný zberač tuku. Pojazdný podvozok grilu je stabilný, robustný a je vyrobený z kvalitného dreva. Gril má na oboch stranách bočné police a spodnú veľkú odkladaciu plochu. Praktické háčiky na zavesenie grilovacieho náčinia sú na vozíku. Grilovanie na smaltovanom nepriliehavom povrchu je najzdravšia metóda pri tepelnej príprave potravín.
  Bez DPH: 290,83 € Cena s DPH: 349,00 €
 • ARIZONA PREMIUM - plynový gril
  ARIZONA PREMIUM - plynový gril. Veľký plynový gril s postranným varičom. Grilovacia plocha je rozdelená na 2 liatinové grilovacie platne a 1 oceľovú grilovaciu mriežku, platňa a mriežka sú smaltované porcelánom, ktorý zaisťuje dlhú životnosť, výborne akumuluje a prenáša teplo po celej ploche, nehrdzavie, neprehorí a zachováva stálosť farieb. Grilovacia plocha je chránená nerezovým poklopom s veľkým madlom, poklop má vstavaný teplomer a ohrievací rošt vnútri poklopu. Pod grilovacou plochou sú umiestnené 4 nezávislé nerezové horáky, ktoré majú kryt aby bol plameň chránený pred odkvapkajúcim tukom, ktorý je vedený do nádobky na tuk. Zapaľovanie horákov je elektronické. Pojazdný podvozok grilu je stabilný , robustný s 2 prednými magnetickými dvierkami, pravé dvierka majú na vnútornej strane poličku na korenie a vnútri je vymedzený priestor pre PB fľašu a dostatočný odkladací priestor. Gril disponuje 2 stolíkmi v jednom je integrovaný postranný varič pre prípravu omáčok a príloh, teplých nápojov atď. Praktické háčiky na zavesenie grilovacieho náčinia sú na vozíku.
  Bez DPH: 415,83 € Cena s DPH: 499,00 €
 • TIKAL - liatinový gril
  TIKAL - liatinový gril. Je vyrobené vákuovou technológiou, čo zamedzuje vzniku bubliniek v odliatku a následnému praskaniu. Robustný vzhľad, originálny dizajn, ušľachtilý materiál ,ktorý umožňuje rovnomerné rozloženie tepla na dlhú dobu zároveň zvyšuje efektivitu tepla. Liatinový gril zaisťuje rovnomerné varenie pri zachovaní chuti potravín a obsahu vitamínov.
  Bez DPH: 66,58 € Cena s DPH: 79,90 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5