Toto je iba predvádzací obchod. Žiadna z objednávok odoslaná prostredníctvom tohoto obchodu nebude vybavená.

Hnojivá

Celkovo 1 položiek 12 z 29

 • OM hnojivo Paradajky a papriky 1kg
  OM hnojivo Paradajky a papriky 1kg Hnojivo je vhodné na všetky druhy paradajok a paprík pestovaných v nádobách aj vo voľnej pôde. Dávkovanie: na jednu sadenicu 65 g hnojiva, použite priloženú odmerku, 1 odmerka = 5 g.
  Bez DPH: 3,32 € Cena s DPH: 3,99 €
 • Mach-stop vrece 10kg
  Prihnojený trávnik sa rýchlejšie regeneruje a holé miesta sú po odstránení machu rýchlo zapojené do základného porastu, používa sa na ničenie machu najmä skoro na jar.
  Bez DPH: 9,99 € Cena s DPH: 11,99 €
 • NPK 5kg
  Celoročne použiteľné hnojivo vyšší obsah dusíka - lepší štart rastlín, univerzálne použitie pre základné hnojenie pred sejbou alebo sadením rastlín na jar aj na prihnojenie počas vegetácie, nevhodné pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety).
  Bez DPH: 5,82 € Cena s DPH: 6,99 €
 • MACH STOP 10kg vedro
  Charakteristika produktu - prípravok s hnojivovým účinkom, s obsahom dusíka a železa – dôležité pre sýte zafarbenie trávnika, pôsobením mach vyschne a je ľahko odstrániteľný z trávneho porastu, prihnojený trávnik sa rýchlejšie regeneruje a holé miesta sú po odstránení machu rýchlo zapojené do základného porastu, používa sa na ničenie machu najmä skoro na jar.
  Bez DPH: 10,82 € Cena s DPH: 12,99 €
 • MACH STOP 3kg vedro
  Mach - stop špeciálny prípravok na ničenie machu v trávniku s hnojivým účinkom. Charakteristika produktu: - s obsahom dusíka a železa - dôležité pre sýte zafarbenie trávnika - pôsobením mach vyschne a je ľahko odstrániteľný z trávneho porastu - prihnojený trávnik sa rýchlejšie regeneruje a holé miesta sú po odstránení machu rýchlo zapojené do základného porastu - používa sa na ničenie machu najmä skoro na jar.
  Bez DPH: 3,74 € Cena s DPH: 4,49 €
 • Hnojivo trávnikové plastové vedro 10kg
  Charakteristika produktu - určené na všetky typy trávnikov, hnojivo má rýchly účinok a je nevyhnutné na zdravý rast a vzhľad trávnikov, obsahuje horčík - pre sýtozelenú farbu trávnika.
  Bez DPH: 14,16 € Cena s DPH: 16,99 €
 • Hnojivo trávnikové 3kg
  Charakteristika produktu - určené na všetky typy trávnikov, hnojivo má rýchly účinok a je nevyhnutné na zdravý rast a vzhľad trávnika, obsahuje horčík - pre sýtozelenú farbu trávnika.
  Bez DPH: 3,99 € Cena s DPH: 4,79 €
 • NPK 3kg
  Charakteristika produktu - celoročne použiteľné hnojivo, vyšší obsah dusíka - lepší štart rastlín, univerzálne použitie na základné hnojenie pred siatím či vysádzaním rastlín na jar, ako aj na prihnojenie v priebehu vegetácie, nevhodné na rastliny citlivé na chlór ( plodová zelenina, kvety ).
  Bez DPH: 3,16 € Cena s DPH: 3,79 €
 • CERERIT plastové vedro 10kg
  AGRO CERERIT je univerzálny granulované bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka, ktorý zaisťuje vyššiu úrodu a lepšiu vyfarbenie plodov. Je vhodné pre všetky druhy rastlín, najmä pre rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety). Je ideálny na základné hnojenie a prihnojenia počas vegetácie. Správnym používaním tohto hnojiva docielime zdravých vitálnych rastlín a chutných a šťavnatých plodov. Tento produkt dodávame v plastovom vedre.
  Bez DPH: 15,82 € Cena s DPH: 18,99 €
 • CERERIT 5kg
  Tradičné granulované hnojivo, dusík – fosfor – draslík (8–13–11) + 2% horčíka, bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka – zabezpečuje vyššiu úrodu a lepšie vyfarbenie plodov univerzálne použitie – ideálne na základné hnojenie a prihnojenia v priebehu vegetácie, vhodné na rastliny citlivé na chlór (plodová zelenina, kvety).
  Bez DPH: 7,07 € Cena s DPH: 8,49 €
 • CERERIT 3kg
  ZLOŽENIE: tradičné granulované hnojivo, dusík – fosfor – draslík (8–13–11) + 2% horčíka, bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka – zabezpečuje vyššiu úrodu a lepšie vyfarbenie plodov univerzálne použitie – ideálne na základné hnojenie a prihnojenie v priebehu vegetácie vhodné na rastliny citlivé na chlór(plodová zelenina, kvety).
  Bez DPH: 4,57 € Cena s DPH: 5,49 €
 • OM hnojivo Okrasné dreviny 1kg
  Popis produktu : organická zložka ( rohovina - prírodný zdroj dusíka, kokosové vlákna prevzdušnia pôdu ) pôsobí až 60 dní, priaznivo ovplyvňuje vytváranie humusu v pôde a tým zvyšuje jej úrodnosť. Organická forma dusíku zabraňuje nežiaducemu prehnojeniu, reguluje vodný režim rastlín, minerálna zložka zaistí nárast zelenej hmoty a bohaté nasadenie kvetov, pôsobí v pôde už v priebehu niekoľkých dní po aplikácii, obal je opakovateľne uzatvárateľný vďaka zipsu, hnojivo je vhodné na všetky druhy okrasných drevín a kríkov ( ihličnatých aj listnatých ) pestovaných v nádobách aj vo voľnej pôde.
  Bez DPH: 3,24 € Cena s DPH: 3,89 €
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3