Toto je iba predvádzací obchod. Žiadna z objednávok odoslaná prostredníctvom tohoto obchodu nebude vybavená.

Tráva

Celkovo 1 položiek 12 z 15

 • Substrát na trávnik 50l
  Trávnikový substrát 50 l ◾Zloženie: jemne preosiata rašelina, kvalitný kompost, špeciálne kremičitý piesok ◾Určenie: pre zlepšenie kvality pôdy pred založením trávnika a pre prekrývanie trávnika počas vegetácie. ◾Je výborný pre regeneračné dosevu poškodených miest. Navrhnúť úpravu
  Bez DPH: 4,99 € Cena s DPH: 5,99 €
 • Trávna zmes PARK 0,5kg
  Trávna zmes na založenie a dosev okrasných trávnikov rastie pomalšie a preto nie je nutné časté kosenie.
  Bez DPH: 3,91 € Cena s DPH: 4,69 €
 • Trávna zmes ŠPORT 0,5kg
  Trávna zmes ŠPORT 0,5kg - vhodná na intenzívne zaťažované plochy pri rodinných domoch (napr. okolia bazénov, detské kútiky, záhradné altánky a pod.), a tiež na plochy určené na aktívnu rekreáciu alebo športové areály.
  Bez DPH: 3,91 € Cena s DPH: 4,69 €
 • Trávna zmes UNIVERZÁL 0,5kg
  Vhodná na plochy v okolí budov, pozdĺž ciest, na sídliskách a pri úpravách trávnych plôch v parkoch a iných existujúcich trávnych plochách.
  Bez DPH: 3,32 € Cena s DPH: 3,99 €
 • Trávna zmes ŠPORT 2kg
  Trávna zmes ŠPORT 2kg - vhodná na intenzívne zaťažované plochy pri rodinných domoch (napr. okolia bazénov, detské kútiky, záhradné altánky a pod.), a tiež na plochy určené na aktívnu rekreáciu alebo športové areály.
  Bez DPH: 14,16 € Cena s DPH: 16,99 €
 • Trávna zmes PARK 2kg
  Vhodná na stredne a mierne zaťažované reprezentačné plochy, napr. záhrady rodinných domov, okrasné trávniky v parkoch a okolo firemných budov.
  Bez DPH: 14,16 € Cena s DPH: 16,99 €
 • Trávna zmes UNIVERZÁL 2kg
  Trávna zmes UNIVERZÁL 2kg - vhodná na plochy v okolí budov, pozdĺž ciest, na sídliskách a pri úpravách trávnych plôch v parkoch a iných existujúcich trávnych plochách.
  Bez DPH: 12,49 € Cena s DPH: 14,99 €
 • Trávna zmes LÚKA 2kg
  Vhodná pre zatrávňovanie extenzívne starostlivosťou trávnych plôch. Balenie 2 kg vystačí na 100 m2.
  Bez DPH: 16,66 € Cena s DPH: 19,99 €
 • Trávna zmes ŠPORT 1kg
  Trávna zmes ŠPORT 1kg - vytvára nízky, jemnolistý, tmavozelený porast, zaisťuje rýchly vývin, dobrú schopnosť odolávať burinám ,a dobré zapojenie do existujúcich trávnikov, trávnik odolný vysokej záťaži.
  Bez DPH: 9,99 € Cena s DPH: 11,99 €
 • Trávna zmes GOLF 1kg
  Trávna zmes GOLF je svojím zložením určená na použitie na reprezentačných miestach, na ktorých požadujeme trávnik anglického typu.
  Bez DPH: 10,82 € Cena s DPH: 12,99 €
 • Trávna zmes TIEŇ 1kg
  Rekreačná trávna zmes- trávna zmes FLORIA TIEŇ je zložená z takých odrôd tráv, ktoré k svojmu rastu nepotrebujú priame slnečné žiarenie, znáša vyššiu vlhkosť pôdy, a preto sú ideálne pre použitie na zatienených miestach, plochách pod stromami, na miestach zatienených domy a múrmi. Trávna zmes TIEŇ sa vzhľadovo vyznačuje jemnými, úzkymi listami.
  Bez DPH: 9,99 € Cena s DPH: 11,99 €
 • Trávna zmes REGENERÁCIA 1kg
  FLORIA Trávna zmes Regenerácia je ideálna na opravy poškodených a narušených trávnatých plôch. Jej vynikajúcou vlastnosťou je aj schopnosť veľmi rýchlo zazelenať- zatrávniť nezatrávnené plochy v záhradách rodinných domov.
  Bez DPH: 9,99 € Cena s DPH: 11,99 €