Tráva

Celkovo 1 položiek 12 z 17

 • Trávna zmes ŠPORT 1kg
  Trávna zmes ŠPORT 1kg - vytvára nízky, jemnolistý, tmavozelený porast, zaisťuje rýchly vývin, dobrú schopnosť odolávať burinám ,a dobré zapojenie do existujúcich trávnikov, trávnik odolný vysokej záťaži.
  Bez DPH: 9,99 € Cena s DPH: 11,99 €
 • Trávnikové hnojivo ŠTART 10kg vedro
  Vysoký obsah dusíka pre rýchly štart rastu a regenerácii trávnika po zime vhodné pre vyhnojenie pôdy pred vysievaním nového trávnika.
  Bez DPH: 13,32 € Cena s DPH: 15,99 €
 • Jesenné tráv. hnojivo s odnos. uchom 10kg
  Zložení: granulované kombinované hnojivo, dusík - fosfor - draslík 6-8-20 +7,3 % horčíku +28%síry. Určenie: pre podzimné prihnojovanie všetkých typov trávnatých plôch , okrasných drevín, ovocných stromov a krov Výhody: - Zvýšený obsah draslíka podporuje vyzrievanie trávnika a tvorbu zásobných látok pred zimou. - horčík výrazne podporuje fotosyntézu - síra nevyhnutná pre výrobu bielkovín - zvyšuje odolnosť proti vymrznutiu a iným stresovým faktorom - znižuje riziko napadnutia hubovými chorobami - balenie postačí pre 500m2 trávnatej plochy
  Bez DPH: 14,99 € Cena s DPH: 17,99 €
 • Trávn.obruba vlna H 20 cm x 9 m
  Obruba trávnika jednoznačne definuje okraj trávniku, ktorý pevne a trvale oddeľuje trávnik od záhonov.
  Bez DPH: 4,99 € Cena s DPH: 5,99 €
 • Trávn.obruba vlna H 15 cm x 9 m
  Trávn.obruba vlna H 15 cm x 9 m
  Bez DPH: 4,16 € Cena s DPH: 4,99 €
 • Trávniková náplasť 1kg
  Najčastejšie sa používa na vyšliapané miesta v trávniku, trávnik poškodený hrou detí, trávnik poškodený pohybom domácich zvierat, trávnik napadnutý plesňou snežnou, trávnik po vyhrabaní machov.
  Bez DPH: 5,82 € Cena s DPH: 6,99 €
 • Trávna zmes REGENERÁCIA 1kg
  FLORIA Trávna zmes Regenerácia je ideálna na opravy poškodených a narušených trávnatých plôch. Jej vynikajúcou vlastnosťou je aj schopnosť veľmi rýchlo zazelenať- zatrávniť nezatrávnené plochy v záhradách rodinných domov.
  Bez DPH: 9,99 € Cena s DPH: 11,99 €
 • Trávna zmes TIEŇ 1kg
  Rekreačná trávna zmes- trávna zmes FLORIA TIEŇ je zložená z takých odrôd tráv, ktoré k svojmu rastu nepotrebujú priame slnečné žiarenie, znáša vyššiu vlhkosť pôdy, a preto sú ideálne pre použitie na zatienených miestach, plochách pod stromami, na miestach zatienených domy a múrmi. Trávna zmes TIEŇ sa vzhľadovo vyznačuje jemnými, úzkymi listami.
  Bez DPH: 9,99 € Cena s DPH: 11,99 €
 • Trávna zmes GOLF 1kg
  Trávna zmes GOLF je svojím zložením určená na použitie na reprezentačných miestach, na ktorých požadujeme trávnik anglického typu.
  Bez DPH: 10,82 € Cena s DPH: 12,99 €
 • Substrát na trávnik 50l
  Trávnikový substrát 50 l ◾Zloženie: jemne preosiata rašelina, kvalitný kompost, špeciálne kremičitý piesok ◾Určenie: pre zlepšenie kvality pôdy pred založením trávnika a pre prekrývanie trávnika počas vegetácie. ◾Je výborný pre regeneračné dosevu poškodených miest. Navrhnúť úpravu
  Bez DPH: 4,99 € Cena s DPH: 5,99 €
 • Trávna zmes LÚKA 2kg
  Vhodná pre zatrávňovanie extenzívne starostlivosťou trávnych plôch. Balenie 2 kg vystačí na 100 m2.
  Bez DPH: 16,66 € Cena s DPH: 19,99 €
 • Trávna zmes UNIVERZÁL 2kg
  Trávna zmes UNIVERZÁL 2kg - vhodná na plochy v okolí budov, pozdĺž ciest, na sídliskách a pri úpravách trávnych plôch v parkoch a iných existujúcich trávnych plochách.
  Bez DPH: 12,49 € Cena s DPH: 14,99 €