Toto je iba predvádzací obchod. Žiadna z objednávok odoslaná prostredníctvom tohoto obchodu nebude vybavená.

Príslušenstvo

Celkovo 1 položiek 12 z 37

 • CIRCA RATTAN BOX 140L
  Veľmi praktický záhradný box, ktorý môže slúžiť aj ako lavica v nadčasovom dizajne, ktorý je nielen praktický, ale stane sa aj ozdobou každej terasy, balkónu, garáže, zimné záhrady, alebo obytných miestností. Hlavné výhody: - Najvyššia kvalita Keter - Veľmi ľahko sa montuje - Uskladnené veci zostanú suché - Vyrobené z vysoko kvalitného polypropylénu - zaručená maximálna pevnosť - Odoláva poveternostným vplyvom a je UV stály - GS certifikované - Vhodné pre použitie v exteriéri aj interiéri.

  Bežná cena: 79,90 €

  Special Price Bez DPH: 39,95 € Cena s DPH: 47,94 €

 • Nož plastový 12ks Bnq
  Nôž plastový s dĺžkou 16,8cm. Počet ks v balení 12. Nôže sú bielej farby a sú vhodné na záhradné oslavy a podobne, nie sú vhodné do mikrovlnky. Maximálna teplota pre použitie 70 stupňov, materiál plast.
  Bez DPH: 0,37 € Cena s DPH: 0,45 €
 • Vidlička plastová 12ks Bnq
  Vidlička plastová s dĺžkou 16,8cm. Počet ks v balení 12. Vidličky sú bielej farby a sú vhodné na záhradné oslavy a podobne, nie sú vhodné do mikrovlnky. Maximálna teplota pre použitie 70 stupňov, materiál plast.
  Bez DPH: 0,37 € Cena s DPH: 0,45 €
 • Lyžica polievková plastová 12ks Bnq
  Lyžička polievková s dĺžkou 16,8cm. Počet ks v balení 12. Lyžičky sú bielej farby a sú vhodné na záhradné oslavy a podobne, nie sú vhodné do mikrovlnky. Maximálna teplota pre použitie 70 stupňov, materiál plast.
  Bez DPH: 0,37 € Cena s DPH: 0,45 €
 • Lyžička kávová plastová 12ks Bnq
  Lyžička kávová s dĺžkou 12,5cm. Počet ks v balení 12. Lyžičky sú bielej farby a sú vhodné na záhradné oslavy a podobne, nie sú vhodné do mikrovlnky. Maximálna teplota pre použitie 70 stupňov, materiál plast.
  Bez DPH: 0,37 € Cena s DPH: 0,45 €
 • Termo kelímok na nápoj 200ml, 12ks
  Termo kelímok s objedmom 200ml. Počet ks v balení 12. Termo kelímok bielej farby a sú vhodné na záhradné oslavy a podobne, nie sú vhodné do mikrovlnky. Maximálna teplota pre použitie 70 stupňov, materiál plast.
  Bez DPH: 0,82 € Cena s DPH: 0,99 €
 • Vozík EASY GO BREEZE 50 L hnedý
  Plastový vozík EASY GO s objemom 50L . Pomocník na každú záhradu. Vozík je vyrobený z kvalitného plastu a má kolieska pre ľahkú manipuláciu.
  Bez DPH: 14,16 € Cena s DPH: 16,99 €
 • Skrinka STORE IT OUT MIDI
  Plastová skrinka na uloženie najrôznejších predmetov - vhodná do záhrad, záhradných prístreškov, garáží i do dielni. Vyrobené z lisovaného plastu v imitácii dreva. Veľký úložný priestor. Dizajn zaručujúci sucho v skrini. Vhodný do altánu , na terasy , dielni alebo do domácnosti. ľahká údržba, odolný voči nepriazni počasiu a UV žiareniu.
  Bez DPH: 141,58 € Cena s DPH: 169,90 €
 • Skrinka RATTAN STYLE BASE SHED
  Skrinka je dokonalým riešením pre miesta , kde je potreba usporiadaného záhradného príslušenstva alebo pre predmety používané v domácnosti. Inteligentný dizajn je vybavený gumovým tesnením, ktoré chráni interiér pred vodou a vlhkosťou.
  Bez DPH: 83,25 € Cena s DPH: 99,90 €
 • SHERWOOD BOX 270L
  Váľajú sa vám na terase či záhrade rôzne veci a neviete, kde ich uložiť? V tom prípade pre vás máme tento šikovný box spoločnosti Keter. Je vyrobený z vysoko kvalitného plastového materiálu v modernom dizajne a jeho zloženie zvládnete bez potreby akéhokoľvek náradia. Vďaka svojim rozmerom a objemu 270 l do neho s prehľadom uložíte napríklad deky alebo rôzne záhradné potreby. To ale nie je všetko! Prepracovaná konštrukcia zvládne uniesť až 200 kg, takže ho môžete využiť aj na sedenie. Cez to všetko váži len 7 kg a navyše tento materiál vyniká špeciálnou UV ochranou, teda odolá aj nepriaznivému počasiu.

  Bežná cena: 47,99 €

  Special Price Bez DPH: 23,99 € Cena s DPH: 28,79 €

 • Pohár na víno plastový 150ml, 8ks Bnq
  Pohár na víno plastový s objemom 150ml. Počet ks v balení 8. Poháre sú priesvitné a sú vhodné na záhradné oslavy a podobne.
  Bez DPH: 1,82 € Cena s DPH: 2,19 €
 • CAPRI BOX 305L
  Veľmi praktický záhradný box, ktorý môže slúžiť aj ako lavica, s veľkým objemom v nadčasovom dizajne, ktorý je nielen praktický, ale stane sa aj ozdobou každej terasy, balkónu, garáže, zimné záhrady, alebo obytných miestností. Hlavné výhody: - Najvyššia kvalita Keter - Veľmi ľahko sa montuje - Uskladnené veci zostanú suché - Vyrobené z vysoko kvalitného polypropylénu - zaručená maximálna pevnosť - Odoláva poveternostným vplyvom a je UV stály - GS certifikované - Kolieska pre ľahšiu manipuláciu - Vhodné pre použitie v exteriéri aj interiéri.

  Bežná cena: 89,90 €

  Special Price Bez DPH: 44,95 € Cena s DPH: 53,94 €

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4