Toto je iba predvádzací obchod. Žiadna z objednávok odoslaná prostredníctvom tohoto obchodu nebude vybavená.

Regále

položiek: 5

 • Regál Sigma Solid 18". 5 políc. čierna
  Regál Sigma Solid 18". 5 políc. čierna
  Bez DPH: 58,25 € Cena s DPH: 69,90 €
 • REGÁL PLUS 60/4
  Regál Tribac je určený pre domáce a hobbi použitie , ktoré zahrňuje dielne, komory alebo pracovne. Vyvýšené nohy a 4 piloce na uloženie Vašich vecí. Montáž trvá iba 15min a nepotrebujete žiadne náradie. Maximálna nosnosť 1 police je 20kg. Regál sa ľahko udržuje a má dlhú životnosť.
  Bez DPH: 15,82 € Cena s DPH: 18,99 €
 • REGÁL PLUS 75/5
  Plastový regál Tribas je regál , ktorý skvelo využijete do garáže , komory alebo inej skladovacej miestnosti. Má robustnú a pevnú konštrukciu, o ktorej vypovedá i nosnosť jednotlivých políc. Každú z 5tich políc mlžete zaťažiť až na 25kg. Dokopy teda môžete mať regál zaťažený až na 125kg. Tento regál môžebyť zložený vertikálne alebo horizontálne podľa Vašej potreby. Vďaka nemu budú Vaše veci prehľadne usporiadane a získate množstvo úložného priestoru. Jeho montáž zvládnete do 5 min a pritom nebudete potrebovať žiadne náradie. Jeho čierne prevedenie je univerzálne, takže sa Vám bude hodiť do akéhokoľvek priestor. Je vhodný pre interné použitie, kde ho môžete pevne primontovať k stene.
  Bez DPH: 24,99 € Cena s DPH: 29,99 €
 • REGÁL PLUS 80/5
  Regál Tribac 80/5 Plus je modulárny regál, ktorý sa dá zložiť do horizontálnej alebo vertikálnej polohy. Využitie nájdete vo Vašej garáži, komore alebo v inej skladovacej miestnosti. Má robustnú a pevnú konštrukciu, o ktorej vypovedá i nosnosť jednotlivých políc. Každú z 5tich políc mlžete zaťažiť až na 50kg. Dokopy teda môžete mať regál zaťažený až na 250kg. Tento regál môžebyť zložený vertikálne alebo horizontálne podľa Vašej potreby. Regál má nastaviteľnú výšku políc. Vďaka nemu budú Vaše veci prehľadne usporiadane a získate množstvo úložného priestoru. Jeho montáž zvládnete do 5 min a pritom nebudete potrebovať žiadne náradie. Jeho čierne prevedenie je univerzálne, takže sa Vám bude hodiť do akéhokoľvek priestor. Je vhodný pre interné použitie, kde ho môžete pevne primontovať k stene.
  Bez DPH: 35,82 € Cena s DPH: 42,99 €
 • REGÁL PLUS TRIBAC 90/5
  Regál Tribac90/5 je modulárny regál. Využitie nájdete vo Vašej garáži, komore alebo v inej skladovacej miestnosti. Má robustnú a pevnú konštrukciu, o ktorej vypovedá i nosnosť jednotlivých políc. Každú z políc môžete zaťažiť až na 60kg. Dokopy teda môžete mať regál zaťažený až na 450kg. Dve možnosti montáže , na výšku alebo na šírku alebo vytvoriť 2 nezávislé jednotky. upevnenie regálu navýši jeho bezpečnosť. Vďaka nemu budú Vaše veci prehľadne usporiadane a získate množstvo úložného priestoru. Jeho montáž zvládnete do 5 min a pritom nebudete potrebovať žiadne náradie. Jeho čierne prevedenie je univerzálne, takže sa Vám bude hodiť do akéhokoľvek priestor. Je vhodný pre interné použitie, kde ho môžete pevne primontovať k stene.
  Bez DPH: 49,92 € Cena s DPH: 59,90 €